lek. Damian Zaborowski

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Damian Zaborowski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Damian Zaborowski

Lek. Damian Zaborowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku – ukończył studia w 2004. Posiada specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, uzyskaną w 2012 roku. W latach 2005-2012 był związany z Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie. Pracował na oddziale urazowo-ortopedycznym, zajmując się m.in. zastosowaniem artroskopii w leczeniu urazów stawu kolanowego i skokowego. W latach 2012-2015 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, obejmując stanowisko starszego asystenta w Klinice Traumatologii i Ortopedii. Przeprowadzał w ośrodku leczenie operacyjne urazów sportowych i komunikacyjnych. 

Doktor Zaborowski sukcesywnie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w kursach oraz krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Zaborowski

Lek. Damian Zaborowski to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W Holistic Clinic wykonuje zabiegi liposukcji ultradźwiękowej (VASER). W codziennej praktyce przeprowadza również zabiegi z zastosowaniem laserów, połączone z terapią z użyciem komórek macierzystych pozyskiwanych z autologicznej tkanki tłuszczowej.

Zdjęcia lek. Damian Zaborowski

Holistic Clinic - lek. Damian Zaborowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Damian Zaborowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska