lek. Damian Zaborowski

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Damian Zaborowski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Damian Zaborowski

Lek. Damian Zaborowski jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku – ukończył studia w 2004. Posiada specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu, uzyskaną w 2012 roku. W latach 2005-2012 był związany z Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie. Pracował na oddziale urazowo-ortopedycznym, zajmując się m.in. zastosowaniem artroskopii w leczeniu urazów stawu kolanowego i skokowego. W latach 2012-2015 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, obejmując stanowisko starszego asystenta w Klinice Traumatologii i Ortopedii. Jego domeną było leczenie operacyjne urazów sportowych i komunikacyjnych najnowszymi technikami operacyjnymi w chirurgii artroskopowej i urazowej.

Doktor Zaborowski sukcesywnie poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w kursach oraz krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. D. Zaborowski

Lek. Damian Zaborowski specjalizuje się w zabiegach operacyjnych urazów sportowych i komunikacyjnych, zwłaszcza stawu kolanowego i stawu ramienno-łopatkowego (barku). W kręgu jego szczególnych zainteresowań znajduje się także leczenie operacyjne złamań kończyn z zastosowaniem najnowszych technik operacyjnych oraz leczenie zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego i biodrowego (protezoplastyka).

W swojej pracy lek. Damian Zaborowski łączy kliniczne doświadczenie z nowoczesnymi technikami operacyjnymi. Celem jego działań jest odzyskanie przez pacjenta sprawności bez bólu. 

Lek. Damian Zaborowski przeprowadza również zabiegi liposukcji ultradźwiękowej (VASER), wykonuje procedury z zastosowaniem laserów, połączone z terapią z użyciem komórek macierzystych pozyskiwanych z autologicznej tkanki tłuszczowej.

Zdjęcia lek. Damian Zaborowski

Holistic Clinic

Centrum Medyczne Damiana

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Damian Zaborowski