dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk

psychiatra - Wrocław

dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk psychiatra

Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk

Dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk to specjalista z wieloletnim stażem zawodowym. Sukcesywnie rozwija swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Zabierowska-Jernajczyk

Dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk to specjalista w dziedzinie psychiatrii. Prowadzi psychoterapię indywidualną dla dorosłych, młodzieży oraz par. Ponadto oferuje porady dla rodziców.  

Centrum Medyczne T&T Medical - dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska