dr n. med. Dariusz Wylężek

chirurg ogólny - Sosnowiec

dr n. med. Dariusz Wylężek chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Dariusz Wylężek

Dr n. med. Dariusz Wylężek jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W roku 1996 oraz 2000 uzyskał, odpowiednio, tytuły specjalisty pierwszego i drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Aktualnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urazów Wielonarządowych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Świętej Barbary w Sosnowcu.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Wylężek

Dr n. med. Dariusz Wylężek konsultuje pacjentów cierpiących na schorzenia nadające się zarówno do leczenia inwazyjnego, jak i zachowawczego. Zajmuje się również zabiegami wykonywanymi w ramach „małej chirurgii”, usuwa różnego rodzaju zmiany skórne, w tym znamiona barwnikowe, kaszaki, a także brodawki. 

Zdjęcia dr n. med. Dariusz Wylężek

Poliklinika Doktora Bessera - dr n. med. Dariusz Wylężek

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
Inne nazwy:

250 zł - pierwsza wizyta, 220 zł - kolejna wizyta

250

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Dariusz Wylężek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska