dr n. med. Dominika Tuchendler

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog - Wrocław

dr n. med. Dominika Tuchendler lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Dominika Tuchendler

Dr n. med. Dominika Tuchendler w 2004 roku ukończyła z wyróżnieniem studia w Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada specjalizacje w zakresie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie pracy w renomowanych krajowych ośrodkach medycznych, w tym w Pododdziale Endokrynologii Kliniki Chorób Wewnętrznych Szpitala Wojskowego we Wrocławiu. Sukcesywnie poszerza swoje umiejętności poprzez czynne uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Ponadto udziela się na polu naukowym, czego dowodem są publikacje w prestiżowych czasopismach medycznych.

Dr n. med. Dominika Tuchendler należy do Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. D. Tuchendler

Dr n. med. Dominika Tuchendler świadczy usługi z dziedziny chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Wykonuje procedury diagnostyczne oraz leczy schorzenia tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, przysadki, jak również pomaga pacjentom cierpiącym na cukrzycę i otyłość.

Centrum Medyczne T&T Medical - dr n. med. Dominika Tuchendler

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Dominika Tuchendler

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska