dr n. med. Elżbieta Jeżewska

otolaryngolog - Warszawa

dr n. med. Elżbieta Jeżewska otolaryngolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - dr n. med. Elżbieta Jeżewska

Dr n. med. Elżbieta Jeżowska należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Studia lekarskie ukończyła w 1996 roku, otrzymując tytuł lekarza medycyny oraz prawo wykonywania zawodu. W 2000 roku ukończyła specjalizację I stopnia w zakresie otolaryngologii , natomiast trzy lata później w Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi złożyła egzamin specjalizacyjny w zakresie otorynolaryngologii. W 2010 zdała egzaminy doktorskie i obroniła prace dyplomową napisana pod opieką prof. dr hab.n.med. Przemysława Bieńkowskiego pt.: „Stężenie kwasu gamma-aminomasłowego (GABA) w ślinie i tkance guza u pacjentów z gruczolakiem wielopostaciowym lub gruczolakiem limfatycznym ślinianki przyusznej”. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. pracując w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest autorką i współautorką licznych publikacji zamieszczonych w takich specjalistycznych pismach medycznych jak: Przewodnik Lekarza, Standardy Medyczne

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n.med. E. Jeżewska

Dr n.med. Elżbieta Jeżewska rozpoznaje i leczy dolegliwości związane z dysfunkcją nosa, uszy, gardła, krtani i zatok. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu radiochirurgii oraz zabiegów operacyjnych. Zajmuje się również medycyną snu oraz zaburzeniami oddychania podczas snu.

Mille Medica

Laryngologia

Leczenia chrapania i bezdechu sennego
Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą radiochirurgii RaVoR
1900 zł - Radiochirurgia – podniebienie + migdałki
1 600
Badanie apnografem
450
Operacje i leczenie zatok
Operacja w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok
od 4 500
Operacje i leczenie chorób nosa
zabieg wykonywany metodą radiochirurgii
Plastyka małżowin nosowych chirurgicznie
1 050
Usuwanie polipów nosa chirurgicznie
Radiochirurgia
1 600

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Elżbieta Jeżewska