lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska

implantolog - Gdańsk

lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska implantolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. stom. Ewa Odya-Bojanowska

Doktor Ewa Odya-Bojanowska jest absolwentką Wydziału Stomatologii gdańskiej Akademii Medycznej. Studia medyczne zakończyła w 2000 roku. Ponadto ukończyła Curiculum Implantologiczne na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego.

Posiada duże doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Swoje umiejętności stale wzbogaca o nowoczesne techniki leczenia oraz wiedzę pozyskaną na specjalistycznych szkoleniach, kursach i warsztatach organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. stom. E. Odya-Bojanowska

Lek. stom. Ewa Odya-Bojanowska specjalizuje się w protetyce i w leczeniu implantologicznym. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół stomatologii estetycznej oraz „projektowania uśmiechu”. Poświęca wiele uwagi, sukcesywnie zgłębiając wiedzę na temat nowoczesnych technik korygowania niedoskonałości wyglądu uzębienia pacjentów, którzy odwiedzają jej gabinet. Zajmuje się również protetyką estetyczną.

Zdjęcia lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska

Prodent

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.