lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska

implantolog - Gdańsk

lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska implantolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. stom. Ewa Odya-Bojanowska

Doktor Ewa Odya-Bojanowska jest absolwentką Wydziału Stomatologii gdańskiej Akademii Medycznej. Studia medyczne zakończyła w 2000 roku. Ponadto ukończyła Curiculum Implantologiczne na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Implantologicznego.

Posiada duże doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Swoje umiejętności stale wzbogaca o nowoczesne techniki leczenia oraz wiedzę pozyskaną na specjalistycznych szkoleniach, kursach i warsztatach organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. stom. E. Odya-Bojanowska

Lek. stom. Ewa Odya-Bojanowska specjalizuje się w protetyce i w leczeniu implantologicznym. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół stomatologii estetycznej oraz „projektowania uśmiechu”. Poświęca wiele uwagi, sukcesywnie zgłębiając wiedzę na temat nowoczesnych technik korygowania niedoskonałości wyglądu uzębienia pacjentów, którzy odwiedzają jej gabinet. Zajmuje się również protetyką estetyczną.

Zdjęcia lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska

Prodent - lek. dent. Ewa Odya-Bojanowska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska