dr hab. n. med. Ewa Wunsch

lekarz chorób wewnętrznych - Szczecin

dr hab. n. med. Ewa Wunsch lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr hab. n. med. Ewa Wunsch

Dr hab. n. med. Ewa Wunsch posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Od momentu uzyskania dyplomu Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie sukcesywnie wzbogaca wiedzę. W 2009 roku otrzymała tytuł doktora nauk medycznych, a w 2017 roku – doktora habilitowanego nauk medycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Hepatologii i Transplantacji Wątroby Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie oraz w Klinice Gastroenterologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Szczecinie. Współpracowała również z Kliniką Hepatologii i Chorób Wewnętrznych Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Aktualnie jest kierownikiem Samodzielnej Pracowni Medycyny Translacyjnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Doktor Wunsch jest cenionym w kraju i za granicą specjalistą. Jako autorka i współautorka opublikowała kilkadziesiąt prac naukowych. Jej prace były prezentowane na krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych. Była wielokrotnie nagradzana za działalność naukową. Została wyróżniona jako finalistka Nagród Naukowych tygodnika „Polityka" oraz finalistka plebiscytu „Polacy z Werwą”. Ponadto otrzymała nagrodę naukową Dr. Bares Award za najlepszą pracę naukową z dziedziny gastroenterologii i hepatologii.

Doktor należy do Europejskiego Stowarzyszenia Badań nad Chorobami Wątroby (European Association For the Study of the Liver), Sekcji Hepatologicznej Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, a także do zespołu naukowego International Primary Sclerosing Cholangitis Study Group.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. E. Wunsch

Dr hab. n. med. Ewa Wunsch specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób wątroby. Wykonuje badanie elastograficzne wątroby. Ponadto świadczy usługi w zakresie konsultacji internistycznych. 

Sonomed - dr hab. n. med. Ewa Wunsch

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr hab. n. med. Ewa Wunsch

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska