lek. Filip Płużański

lekarz - Łódź

lek. Filip Płużański lekarz

Nr PWZ: 3240339

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Filip Płużański

Dla dra Filipa Płużańskiego zawód lekarza jest pasją – decyzję o wyborze studiów medycznych podjął już w liceum. Nie ustaje w ciągłym podnoszeniu kwalifikacji, poszerzaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności. Sukcesywnie bierze udział w szkoleniach i stażach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii Onze Lieuve Gasthuis Amsterdam, ucząc się pod okiem Dr Willemsa, ówczesnego szefa Europejskiego Towarzystwa Artroskopii Barku i Łokcia. Należy do Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.

Aktualnie jako rezydent specjalizujący się w ortopedii i traumatologii pracuje w Klinice Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. F. Płużański

Lek. Filip Płużański przeprowadza konsultacje ortopedyczne. Zajmuje się wykonywaniem badań USG nadgarstka, stopy i ostrogi piętowej. Przeprowadza USG stawów: łokciowego, barkowego, ramiennego, kolanowego i biodrowego.

Zdjęcia lek. Filip Płużański

Centrum Medycyny Spersonalizowanej Code - lek. Filip Płużański

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Filip Płużański

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.