dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

  • Konsultacja angiologiczna150 zł
  • Konsultacja chirurgiczna150 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym150 zł
  • Konsultacja dermatologiczna150 zł
  • Konsultacja flebologiczna150 zł
  • Pokaż więcej (279)
Wczytaj więcej wyników

Flebolodzy - informacje

Autor:

Flebolog, to specjalista, zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób żył. Szukać u niego pomocy mogą osoby, zmagające się z żylakami, pajączkami, obrzękami wokół kostek oraz brązowymi przebarwieniami skóry w tej okolicy. Na wizytę do flebologa należy udać się także w przypadku trudnogojących się ran na podudziu. Wizyta u specjalisty z zakresu flebologii często połączona jest z diagnostyką ultrasonograficzną przy wykorzystaniu techniki dopplerowskiej.

Prywatna wizyta u specjalisty flebologii w Polsce – gdzie można się na nią udać

Na konsultację z zakresu leczenia chorób żył w Poznaniu udać się można do lek. med. Jacka Olejniczaka, specjalisty chirurgii ogólnej, naczyniowej i flebologii, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Posiada certyfikat umiejętności Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Pacjenci poddać się u niego mogą badaniu USG Dopplera naczyń żylnych i tętniczych. W leczeniu żylaków wykorzystuje wewnątrzżylną termoablację falami radiowymi VENEFIT, skleroterapię oraz miniflebektomię.

W Warszawie diagnostykę i zabiegi z zakresu flebologii, w tym zabieg laserowego usuwania żylaków EVLT, wykonać może dr n. med. Adam Zieliński, specjalista chirurg ogólny, chirurg naczyniowy i flebolog. Ukończył Międzynarodowy Kurs Flebologiczny EVF HOW, doświadczenie zawodowe zdobywał także w Klinice Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Naczyniowej i Transplantacyjnej Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Udać się do niego można na skleroterapię z użyciem płynu lub piany do zamykania głównych pni żylnych, żylaków, żył siatkowatych i pajączków naczyniowych, miniflebektomię, klejenie żylaków metodą VenaSeal oraz USG Dopplera.

W Gdańsku skleroterapię i inne zabiegi flebologiczne przeprowadza lek. med. Maciej Osiński, specjalista chorób wewnętrznych i flebolog. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku. Posiada certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce ultrasonograficznej przy wykorzystaniu techniki dopplerowskiej. Pacjenci poddać się u niego mogą również echoskleroterapii oraz zabiegowi z wykorzystaniem fal radiowych (w przypadku pajączków), jego oferta obejmuje też kwalifikację do zabiegów operacyjnych w leczeniu chorób żył.

Cena konsultacji ze specjalistą flebologii w Polsce i w Hiszpanii

W Polsce za prywatną wizytę u specjalisty z zakresu flebologii zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Life & Sun Clinic w Marbelli (w Hiszpanii) wznosi ona 160 euro, czyli ponad 600 złotych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska