prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog - Warszawa

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek to specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uczelnię ukończył w 1982 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Kilka lat później, w 1988 roku, przedstawił komisji egzaminacyjnej Instytutu Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie swoją rozprawę doktorską, za którą przyznano mu tytuł naukowy doktora nauk medycznych. W 1991 roku przystąpił do egzaminu specjalizacyjnego, uzyskując tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było zdobycie w 2005 roku specjalizacji w zakresie ginekologii onkologicznej.

Osiągnięcia lekarza

Profesor Panek od wielu lat pomaga kobietom, które zachorowały na nowotwór narządów płciowych. Bierze aktywny udział w kampaniach promocyjnych, których celem jest uświadamianie społeczeństwu, jak wielkie niebezpieczeństwo niesie ze sobą zaniedbanie profilaktyki. Może się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem w ginekologii onkologicznej. Posiada ogromny zasób wiedzy medycznej, który wciąż poszerza.

W 2012 roku uczestniczył w pierwszej w Polsce operacji pacjentki w III stadium nowotworu z przerzutami do otrzewnej. Innowacyjny zabieg polegał na zastosowaniu tzw. chemioterapii dootrzewnowej w hipertermii (Hyperthermic Intraperitoneal Chemoterapy, HIPC). Operacja miała miejsce w Klinice Narządów Płciowych Kobiecych warszawskiego Centrum Onkologii i zakończyła się sukcesem.

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. n. med. G. Panek

Prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek specjalizuje się w ginekologii i położnictwie, a także w ginekologii onkologicznej. Udziela konsultacji w dziedzinie ginekologii onkologicznej, ze szczególnym uwzględnieniem patologii przednowotworowej i nowotworowej. Konsultuje również pacjentki w ramach leczenia ginekologicznego. Zajmuje się profilaktyką nowotworów narządu rodnego. Przeprowadza operacje ginekologiczne, a także złożone zabiegi onkologiczno-ginekologiczne (pełen zakres). Wykonuje zabiegi u pacjentek z nowotworem szyjki macicy, trzonu macicy, a także u kobiet z rakiem sromu i jajnika.

Profesor Panek pomaga pacjentkom, prowadząc terapię skojarzoną nowotworów trzonu rodnego. Wykonuje abrazje diagnostyczne macicy, pobiera wycinki, a także przeprowadza operacje laparoskopowe w pełnym zakresie. Zajmuje się również homeopatią zastępczą oraz doborem odpowiedniej metody antykoncepcji.

Zdjęcia prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek

Premium Medical

Konsultacje

Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
350

Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Konsultacje

Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
300

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek