dr n. med. Grzegorz Szewczyk

ginekolog, ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog - Warszawa

dr n. med. Grzegorz Szewczyk ginekolog, ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Grzegorz Szewczyk

Dr n. med. Grzegorz Szewczyk studia w Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 2001 r. W 2009 r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, natomiast w roku 2013 – w zakresie ginekologii onkologicznej. Od 2007 r. posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), uzyskany w ramach uczestnictwa w specjalistycznym programie edukacyjnym szkolącym w zakresie zagadnień związanych z medycyną płodu.

Od 2000 r. pracuje w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w charakterze nauczyciela akademickiego, a obecnie jako adiunkt w Katedrze i Zakładzie Patologii Ogólnej i Doświadczalnej. Jest zatrudniony także na stanowisku asystenta na Oddziale Ginekologii Onkologicznej Kliniki Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Interesuje się  ultrasonografią w ginekologii, metodami diagnostycznymi oraz leczniczymi nowotworów układu rozrodczego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Grzegorz Szewczyk

Dr n. med. Grzegorz Szewczyk prowadzi konsultacje, w ramach których zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób onkologicznych narządu rodnego. Ponadto zajmuje się diagnostyką nowotworów piersi. Prowadzi kwalifikacje do leczenia zabiegowego. Wykonuje badania prenatalne za pomocą aparatury ultrasonograficznej.

Zdjęcia dr n. med. Grzegorz Szewczyk

City Clinic - dr n. med. Grzegorz Szewczyk

Ginekologia

Usunięcie polipa szyjki macicy 
Usunięcie polipa, z bad. histopatologicznym
od 650
Usunięcie polipa jamy macicy 
Usunięcie polipa, z bad. histopatologicznym
od 650

Diagnostyka i badania

USG ginekologiczne i położnicze
USG I trymestru 
USG ciąży z nagraniem na pendrivie - 330 zł
150
USG II trymestru 
USG ciąży z nagraniem na pendrivie - 330 zł
150
USG III trymestru 
USG ciąży z nagraniem na pendrivie - 330 zł
150
USG 3D / 4D położnicze 
z nagraniem 330 zł
300
USG ciąży mnogiej
300
USG położnicze
300
USG macicy
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Grzegorz Szewczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska