dr n. med. Hanna Kocoń

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Hanna Kocoń ortopeda, traumatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Hanna Kocoń

Dr n. med. Hanna Kocoń jest wieloletnim współpracownikiem Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Dyplom doktora nauk medycznych uzyskała za pracę poświęconą deformacjom klatki piersiowej u dzieci i ich leczeniu operacyjnemu.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. H. Kocoń

Dr n. med. Hanna Kocoń jest specjalistą ortopedą. Zajmuje się leczeniem najmłodszych pacjentów – przeprowadza leczenie operacyjne i zachowawcze.

Zdjęcia dr n. med. Hanna Kocoń

Poradnia Chorób Stopy - dr n. med. Hanna Kocoń

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Hanna Kocoń

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska