dr n. med. Hanna Zygmunt

okulista - Sopot

dr n. med. Hanna Zygmunt okulista

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Hanna Zygmunt

Dr n. med. Hanna Zygmunt ukończyła uczelnię medyczną w 1995 roku. Od początku kariery zawodowej sukcesywnie podnosi kwalifikacje. Po skończeniu studiów i odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w zakresie okulistyki. Pierwszy stopień specjalizacji w tej dziedzinie zdobyła w 1999, a drugi – w 2005 roku. Również w 2005 roku otrzymała stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Doktor Zygmunt posiada rozległą wiedzą, którą stale wzbogaca, biorąc udział w szkoleniach, kongresach oraz w zjazdach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. H. Zygmunt

Dr n. med. Hanna Zygmunt specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób aparatu wzroku. Przeprowadza specjalistyczną diagnostykę okulistyczną: wykonuje między innymi USG oczu i badanie OCT. Kwalifikuje pacjentów do operacyjnego leczenia zaćmy. Ponadto doktor Zygmunt wykonuje laserowe zabiegi zaćmy wtórnej i fotokoagulacji siatkówki.

Centrum Medyczne KARDIOTEL-BLIKPOL - dr n. med. Hanna Zygmunt

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Hanna Zygmunt

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska