mgr Iwona Endsminger-Fic

kosmetolog - Poznań

mgr Iwona Endsminger-Fic kosmetolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Iwona Endsminger-Fic

Mgr Iwona Endsminger-Fic – absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, kosmetolog z prawie 20-letnim doświadczeniem zawodowym, a także magister promocji zdrowia. Kosmetologia jest jej pasją, którą stale rozwija, skupiając się na innowacyjnych technologiach w kosmetologii medycznej. Poza poszerzaniem wiedzy Iwona Endsminger-Fic może się również poszczycić działalnością dydaktyczną – pełniła funkcję wykładowcy w szkole kosmetycznej. Często występuje w charakterze eksperta w mediach, udzielając wywiadów w czasopismach oraz portalach internetowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr I. Endsminger-Fic

Mgr Iwona Endsminger-Fic posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów, których celem jest stymulacja odbudowy włókien kolagenowych (odnowa skóry, likwidacja rozstępów i blizn). Przeprowadza procedury takie jak radiofrekwencja mikroigłowa, a także zabiegi z zakresu laseroterapii. Jest również ekspertem w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej. Wykonuje szereg intensywnych zabiegów naprawczych oraz procedur odmładzających.

Zdjęcia mgr Iwona Endsminger-Fic

Klinika Piękna Derm Expert - mgr Iwona Endsminger-Fic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Usuwanie przebarwień, piegów, plam starczych Cosmelan - zdjęcia przed i po zabiegu

Protege - lifting okolic oczu - zdjęcia przed i po zabiegu

Protege - lifting szyi - zdjęcia przed i po zabiegu

Protege - lifting policzków - zdjęcia przed i po zabiegu

Protege - lifting podbródka - zdjęcia przed i po zabiegu

Twarz - odmładzanie skóry mezoterapią mikroigłową - zdjęcia przed i po zabiegu

Skóra głowy - regeneracja mieszków włosowych mezoterapią mikroigłową - zdjęcia przed i po zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty mgr Iwona Endsminger-Fic

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska