lek. Jacek Czubak

lekarz - Wrocław

lek. Jacek Czubak lekarz

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Jacek Czubak

Lek. Jacek Czubak ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie należy do zespołu Kliniki Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Jest w trakcie studiów doktoranckich, w ramach których prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Lekarsko-Stomatologicznego (w języku polskim i angielskim), jak również uczestniczy w szeregu projektów naukowych.

Doktor Czubak to aktywny członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Systematycznie poszerza zakres swojej wiedzy poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach organizowanych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Czubak

Lek. Jacek Czubak w codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń laryngologicznych. 

Zdjęcia lek. Jacek Czubak

Dolnośląskie Centrum Ginekologii - lek. Jacek Czubak

Konsultacje

Konsultacja laryngologiczna
130

Laryngologia

Operacje i leczenie chorób uszu
Usunięcie ciała obcego z ucha
Inne nazwy:
Konsultacja laryngologiczna - cena 130

Konsultacja laryngologiczna - cena 130
140
Operacje i leczenie chorób nosa
Usunięcie ciała obcego z nosa
Inne nazwy:
Konsultacja laryngologiczna - cena 130

Konsultacja laryngologiczna - cena 130
50
Ablacja przegrody nosa
Inne nazwy:
Konsultacja laryngologiczna - cena 130

Konsultacja laryngologiczna - cena 130
1 000

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jacek Czubak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska