dr n. med. Jacek Wojtacha

chirurg ogólny, torakochirurg, flebolog - Warszawa

dr n. med. Jacek Wojtacha chirurg ogólny, torakochirurg, flebolog

Znajomość języków: polski



Przyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Jacek Wojtacha

Dr n. med. Jacek Wojtacha jest ambitnym specjalistą chirurgiem. W 2000 roku złożył egzamin specjalizacyjny, dzięki czemu uzyskał uprawnienia i tytuł specjalisty I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Kilka lat później, w 2007 roku, przystąpił do kolejnego egzaminu, stając się specjalistą II stopnia w tej dziedzinie medycyny. Obecnie obejmuje stanowisko pracownika Katedry i kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej w Zabrzu, a także współpracuje z kilkoma uznanymi placówkami medycznymi.

 Jest autorem licznych prac naukowych o tematyce poświęconej fizjologii oraz chirurgii ogólnej i chirurgii klatki piersiowej. Jego wiedza i doświadczenie umożliwiły mu dołączenie do grona członków prestiżowego stowarzyszenia naukowego – doktor Wojtacha należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii.

Prywatnie interesuje się tenisem ziemnym i narciarstwem.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med.  J. Wojtacha

Dr n. med. Jacek Wojtacha specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej oraz torakochirurgii. Wykonuje je od 13 lat. Prócz tego od 8 lat prowadzi prywatną praktykę zawodową, w której zajmuje się chirurgicznym i niechirurgicznym leczeniem niewydolności żylnej.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzał Jacek Wojtacha. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (0)

Centrum Flebologii Klinika Zdrowych Nóg - dr n. med. Jacek Wojtacha

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg
Inne nazwy:

Operacja żylaków nóg 
cena za jedną nogę
4 000
Operacyjne usunięcie żyły odpiszczelowej
Operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej
Leczenie przewlekłej niewydolności żylnej
Skleroterapia żylaków 
Inne nazwy:

cena za jedną nogę
od 500
Skleroterapia pod kontrolą USG 
550 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) - cena za jedną nogę;
900 zł - skleroterapia kompresyjna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia) z tumescencją - ceny za jedną nogę;
1300 zł - skleroterapia endowaskularna pianą pod kontrolą USG (echoskleroterapia z cewnikiem) - CDS - cena za jedną nogę
od 550 do 1 300 
Mikroskleroterapia pajączków nóg
400
Zamykanie naczynek na nogach
Zamykanie pajączków na nogach laserowo
od 100
Leczenie zakrzepicy
Leczenie zakrzepicy żył głębokich
Leczenie zakrzepicy żył powierzchownych

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Chirurgia naczyniowa i flebologia - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty dr n. med. Jacek Wojtacha

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska