lek. Jakub Świątek

ortopeda - Braniewo

lek. Jakub Świątek ortopeda

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Jakub Świątek

Lek. Jakub Świątek w 2006 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie odbył staż podyplomowy w Szpitalu Św. Wojciecha Adalberta w Gdańsku. W 2008 roku rozpoczął staż specjalizacyjny w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Ukończył go w 2014 roku, zdając egzamin i uzyskując specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Doktor Świątek regularnie uczestniczy w kursach organizowanych w kraju i zagranicą (m.in. Las Vegas Current Concepts in Joint Replacement 2018, Rzym Sicot 2016).

Prywatnie interesuje się muzyką i literaturą. Lubi też spędzać czas aktywnie, uprawiając sport lub podróżując.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Świątek

Lek. Jakub Świątek interesuje się alloplastyką stawu ramiennego, biodrowego i kolanowego, wykorzystywaniem technik artroskopowych w leczeniu stawu kolanowego i ramiennego, a także medycyną sportową. Duży nacisk w pracy kładzie na rzetelny wywiad lekarski oraz dobre relacje pacjent – lekarz. 

Zdjęcia lek. Jakub Świątek

Klinika Potocki - lek. Jakub Świątek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jakub Świątek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska