lek. Jan Karol Wolski

urolog, urolog dziecięcy, chirurg dziecięcy - Warszawa

lek. Jan Karol Wolski urolog, urolog dziecięcy, chirurg dziecięcy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jan Karol Wolski

Lek. Jan Karol Wolski jest lekarzem od 1981 roku, kiedy ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. To nie tylko ceniony i wielokrotnie wyróżniany specjalista, ale także autor wielu publikacji i niekwestionowany autorytet w dziedzinie urologii. Doktor Wolski posiada specjalizację medyczną drugiego stopnia z urologii i z chirurgii dziecięcej (egzamin zdał z wyróżnieniem). Ponadto w 2005 roku zdał egzamin specjalizacyjny z urologii dziecięcej i tym samym uzyskał tytuł specjalisty.

Po ukończeniu studiów rozpoczął wieloletnią współpracę z Instytutem "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Pracował również w Oddziale Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego, a także w Szpitalu im. Dzieci Warszawy. W roku 2008 roku zainicjował współpracę z Kliniką Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie.

Jego publikacje i doniesienia naukowe ukazywały się, między innymi, w "Przeglądzie Urologicznym". Artykuły doktora Wolskiego publikowane są w prasie krajowej oraz zagranicznej. Ponadto wygłosił przemówienia na licznych konferencjach, w Polsce i poza granicami kraju. Z jego zdaniem liczą się doświadczeni urolodzy, a on sam był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Doktor Wolski został laureatem Nagrody Naukowej VII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, wyróżnienia Komitetu Naukowego IP CZD, a także Nagrody Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada rozległą wiedzę, którą stale rozszerza, uczestnicząc w prestiżowych kongresach, konferencjach i sympozjach medycznych.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Wolski

Lek. Jan Karol Wolski przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Świadczy najwyższej jakości usługi medyczne z zakresu urologii. Wśród leczonych przez niego chorób znajdują się nowotwory układu moczowo-płciowego, a także niepłodność męska. Doktor Wolski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń erekcji i wytrysku oraz zaburzeń natury hormonalnej u mężczyzn. Podczas wizyty wykonuje USG układu moczowo-płciowego.

Zdjęcia lek. Jan Karol Wolski

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - lek. Jan Karol Wolski

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
200

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego 
Inne nazwy:

badanie USG układu moczowego, badanie USG z oceną nerek i pęcherza moczowego, badanie ultrasonograficzne układu moczowego, diagnostyka USG układu moczowego, badanie USG dróg moczowych

160
USG nerek 
Inne nazwy:

badanie USG nerek, badanie ultrasonograficzne nerek, diagnostyka USG nerek

160
USG prostaty przez powłoki brzuszne 
Inne nazwy:

badanie USG prostaty, USG gruczołu krokowego, badanie ultrasonograficzne gruczołu krokowego, diagnostyka USG stercza przez powłoki brzuszne, USG pęcherzyków nasiennych w niepłodności męskiej przez powłoki brzuszne, USG stercza

USG moszny 
Inne nazwy:

badanie USG moszny, badanie ultrasonograficzne worka mosznowego, diagnostyka USG moszny, badanie USG worka mosznowego

160
USG jąder 
Inne nazwy:

badanie USG jąder, profilaktyczne badanie USG jąder, badanie USG najądrzy, badanie ultrasonograficzne jąder, diagnostyka USG jąder

160
USG prącia 
Inne nazwy:

badanie USG prącia w chorobie Peyroniego, badanie ultrasonograficzne członka, diagnostyka USG penisa, badanie USG prącia

160

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jan Karol Wolski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.