lek. Jan Karol Wolski

urolog, urolog dziecięcy, chirurg dziecięcy - Warszawa

lek. Jan Karol Wolski urolog, urolog dziecięcy, chirurg dziecięcy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Jan Karol Wolski

Lek. Jan Karol Wolski jest lekarzem od 1981 roku, kiedy ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. To nie tylko ceniony i wielokrotnie wyróżniany specjalista, ale także autor wielu publikacji i niekwestionowany autorytet w dziedzinie urologii. Doktor Wolski posiada specjalizację medyczną drugiego stopnia z urologii i z chirurgii dziecięcej (egzamin zdał z wyróżnieniem). Ponadto w 2005 roku zdał egzamin specjalizacyjny z urologii dziecięcej i tym samym uzyskał tytuł specjalisty.

Po ukończeniu studiów rozpoczął wieloletnią współpracę z Instytutem "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie. Pracował również w Oddziale Urologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego, a także w Szpitalu im. Dzieci Warszawy. W roku 2008 roku zainicjował współpracę z Kliniką Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie.

Jego publikacje i doniesienia naukowe ukazywały się, między innymi, w "Przeglądzie Urologicznym". Artykuły doktora Wolskiego publikowane są w prasie krajowej oraz zagranicznej. Ponadto wygłosił przemówienia na licznych konferencjach, w Polsce i poza granicami kraju. Z jego zdaniem liczą się doświadczeni urolodzy, a on sam był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Doktor Wolski został laureatem Nagrody Naukowej VII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, wyróżnienia Komitetu Naukowego IP CZD, a także Nagrody Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Posiada rozległą wiedzę, którą stale rozszerza, uczestnicząc w prestiżowych kongresach, konferencjach i sympozjach medycznych.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Wolski

Lek. Jan Karol Wolski przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Świadczy najwyższej jakości usługi medyczne z zakresu urologii. Wśród leczonych przez niego chorób znajdują się nowotwory układu moczowo-płciowego, a także niepłodność męska. Doktor Wolski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń erekcji i wytrysku oraz zaburzeń natury hormonalnej u mężczyzn. Podczas wizyty wykonuje USG układu moczowo-płciowego.

Zdjęcia lek. Jan Karol Wolski

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - lek. Jan Karol Wolski

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
200

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego
160
USG nerek
160
USG prostaty przez powłoki brzuszne
USG moszny
160
USG jąder
160
USG prącia
160

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jan Karol Wolski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska