lek. Joanna Bojarczuk

lekarz chorób wewnętrznych - Wrocław

lek. Joanna Bojarczuk lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Joanna Bojarczuk

Lek. Joanna Bojarczuk jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2008 roku posiada tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując w renomowanych krajowych i zagranicznych ośrodkach medycznych. Odbyła staż w Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu oraz praktykę na Oddziale Kardiologicznym we Freising (Niemcy). Obecnie jest zatrudniona w Klinice Kardiologii Ośrodka Chorób Serca w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Bojarczuk

Lek. Joanna Bojarczuk przeprowadza zabiegi diagnostyczne i leczy schorzenia z zakresu interny. 

Centrum Medyczne T&T Medical - lek. Joanna Bojarczuk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Joanna Bojarczuk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska