lek. Joanna Borzęcka-Klec

ginekolog-położnik, ginekolog dziecięcy, ginekolog - Nowy Targ

lek. Joanna Borzęcka-Klec ginekolog-położnik, ginekolog dziecięcy, ginekolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Joanna Borzęcka-Klec

Lek. Joanna Borzęcka-Klec w 2008 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dwa lata później rozpoczęła specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. Sukcesywnie poszerza swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz zjazdach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Borzęcka-Klec

Lek. Joanna Borzęcka-Klec przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, zajmuje się endokrynologią ginekologiczną, ginekologią wieku rozwojowego, jak również diagnostyką i leczeniem niepłodności. Opiekuje się kobietami w ciąży fizjologicznej oraz powikłanej. Do każdej ze swoich pacjentek podchodzi indywidualnie. W codziennej praktyce stosuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki leczenia. W zakres jej zainteresowań zawodowych wchodzą m.in. schorzenia ginekologiczne u dzieci (w tym liszaj sromu, zaburzenia miesiączkowania, infekcje pochwy i sromu, sklejenie warg sromowych), choroby szyjki macicy, a także ciąża powikłana. Przeprowadza badania USG piersi, pobiera cytologię i wymazy. Wykonuje  biopsje endometrium oraz badanie kolposkopem. Przeprowadza konsultacje ginekologiczne u dziewczynek i nastolatek. W zakres jej usług wchodzi również dobór antykoncepcji (wkładki hormonalne i niehormonalne oraz implanty antykoncepcyjne).

Zdjęcia lek. Joanna Borzęcka-Klec

Allmedica - lek. Joanna Borzęcka-Klec

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Joanna Borzęcka-Klec

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska