lek. Joanna Borzęcka-Klec ginekolog

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne – lek. Joanna Borzęcka-Klec

Lek. Joanna Borzęcka-Klec w 2008 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dwa lata później rozpoczęła specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. Jest lekarzem rezydentem Oddziału Klinicznego Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Sukcesywnie poszerza swoje kompetencje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz zjazdach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Borzęcka-Klec

Lek. Joanna Borzęcka-Klec przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych, zajmuje się endokrynologią ginekologiczną, ginekologią wieku rozwojowego, jak również diagnostyką i leczeniem niepłodności. Opiekuje się kobietami w ciąży fizjologicznej oraz powikłanej (m.in. cukrzycą ciążową, chorobami układu krążenia,przebytą operacją bariatryczną). Do każdej ze swoich pacjentek podchodzi indywidualnie i z ogromną empatią, gdyż ma świadomość, że wizyta ginekologiczna jest bardzo intymnym przeżyciem.. W codziennej praktyce stosuje zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne techniki leczenia. W zakres jej zainteresowań zawodowych wchodzą m.in. schorzenia ginekologiczne u dzieci (w tym liszaj sromu, zaburzenia miesiączkowania, infekcje pochwy i sromu, sklejenie warg sromowych), choroby szyjki macicy.  Przeprowadza badania USG piersi, pobiera cytologię i wymazy. Wykonuje  biopsje endometrium oraz badanie kolposkopem. Przeprowadza konsultacje ginekologiczne u dziewczynek i nastolatek. W zakres jej usług wchodzi również dobór antykoncepcji (wkładki hormonalne i niehormonalne oraz implanty antykoncepcyjne).

Zdjęcia lek. Joanna Borzęcka-Klec

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Joanna Borzęcka-Klec