lek. Joanna Pabich-Worożbit

ginekolog-położnik - Warszawa

lek. Joanna Pabich-Worożbit ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Joanna Pabich-Worożbit

Lek. med. Joanna Pabich-Worożbit jest specjalistą ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 1996 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 2001 roku ukończyła I stopień specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii, a pięć lat później została specjalistą II stopnia w tym zakresie. Pełni funkcję starszego asystenta w Klinice Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w Szpitalu Bielańskim. Jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół kosmetoginekologii, interesuje się także patologią ciąży oraz ultrasonografią w położnictwie i ginekologii, co potwierdza posiadany przez nią certyfikat kompetencji Fetal Medicine Foundation w zakresie badań ultrasonograficznych.

Osiągnięcia lekarza

Dr Pabich-Worożbit regularnie uczestniczy w polskich i międzynarodowych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych w zakresie poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza, operacyjnego leczenia zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, a także wysiłkowego nietrzymania moczu, co potwierdzają liczne zdobyte przez nią certyfikaty. Była uczestniczką kursu szkoleniowego „Chirurgia estetyczna kobiecych zewnętrznych narządów płciowych”, kursu „Trudne okolice, nowe techniki. Holistyczne podejście do zabiegów medycyny estetycznej” i sympozjum „Ekologia prokreacji człowieka. Postępowanie przed- i pooperacyjne w ginekologii i położnictwie, uczestniczyła także w kursie „Operacje pochwowe – pochwowa hysterektomia”, organizowanym przez Klinikę Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz ukończyła kurs chirurgicznego leczenia nietrzymania moczu i wypadania narządów rodnych u kobiet przy użyciu urządzenia IVS-04/IVS-02 oraz siatek Sofradim PRL. Oprócz tego dr Pabich-Worożbit uczestniczyła w szkoleniowych warsztatach operacyjnych w zakresie uroginekologii i zaawansowanej endoskopii, ukończyła kurs echokardiografii i ultrasonografii płodu, posiada także kompetencje do wykonywania badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa według wymaganych standardów.

Dr Pabich-Worożbit cieszy się ogromnym szacunkiem i zaufaniem pacjentek, czego wyrazem są liczne pozytywne komentarze na jej temat, które można znaleźć na forach i portalach internetowych. Pacjentki podkreślają jej szeroką wiedzę i kompetencje, indywidualne podejście do ich potrzeb i problemów, a także ogromny takt i delikatność, niezbędne w materii tak delikatnej jak operacje sfer intymnych. Z uwagi na fakt, że dr Pabich-Worożbit specjalizuje się nie tylko w kosmetoginekologii, ale także ginekologii i położnictwie, pacjentki właśnie u niej bardzo chętnie wykonują operacje kosmetoginekologiczne, mając pewność doskonałych rezultatów kosmetycznych i całkowitego bezpieczeństwa w trakcie zabiegu.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. J. Pabich-Worożbit

Jako doświadczony kosmetoginekolog dr Pabich-Worożbit przeprowadza liczne zabiegi w tym zakresie. Specjalizuje się w operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza. Przeprowadzane przez nią zabiegi w znaczącym stopniu poprawiają nie tylko komfort życia kobiet, ale także ich samopoczucie i samoocenę. Pacjentkom z problemem przerostu warg sromowych oferuje zabiegi operacyjnego zmniejszenia warg sromowych, natomiast u kobiet, u których na skutek przebytych porodów doszło do rozciągnięcia lub uszkodzenia pochwy i krocza, przeprowadza waginoplastykę, czyli plastykę pochwy. Wykonuje także zabiegi hymenoplastyki, czyli chirurgicznego odtworzenia błony dziewiczej.

Zdjęcia lek. Joanna Pabich-Worożbit

Kaar-Med Prywatna Poliklinika - lek. Joanna Pabich-Worożbit

Ginekologia

Usunięcie gruczołu Bartholina
1 400
Wyłyżeczkowanie ścian kanału szyjki i jamy macicy
950
Usunięcie polipa szyjki macicy
od 800 do 1 000 
Usunięcie kaszaka sromu / krocza
1 zmiana
350
Usunięcie tłuszczaka sromu / krocza
1 zmiana
350

Ginekologia estetyczna

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym
od 1 845 do 2 829 
Poporodowa plastyka pochwy
2 500
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower 
jedna nić - 2200 zł; dwie nici - 2700 zł
od 2 200 do 2 700 
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym
od 2 300 do 3 000 
Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie
od 3 000 do 4 000 
Odtworzenie błony dziewiczej
3 690
Usunięcie błony dziewiczej
od 650 do 1 200 

Antykoncepcja

Antykoncepcja dla kobiet
Założenie spirali antykoncepcyjnej Mirena 
ceny obejmują cenę wkładki oraz zabiegu założenia, inna cena dla zabiegów leczniczych a inna dla antykoncepcyjnych, znieczulenie anestezjologiczne - płatne dodatkowo 400 zł
od 1 250 do 1 538 
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT 
cena obejmuje cenę implantu i założenia;
990
Założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess 
ceny obejmują cenę wkładki oraz zabiegu założenia, inna cena dla zabiegów leczniczych a inna dla antykoncepcyjnych, znieczulenie anestezjologiczne - płatne dodatkowo 400 zł
od 1 250 do 1 538 
Usunięcie wkładki / implantu antykoncepcyjnego 
usunięcie implantu
300

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Joanna Pabich-Worożbit

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska