dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel

stomatolog zachowawczy z endodoncją - Lublin

dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel stomatolog zachowawczy z endodoncją

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel

Dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel ukończyła uczelnię w 2005 roku – jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej była obrona rozprawy doktorskiej i uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk medycznych. Miało to miejsce w 2016 roku.

Od 2006 roku jest nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i sympozjach.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. J. Zubrzycka-Wróbel

Dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel to specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Poza nowoczesnym leczeniem kanałowym zajmuje się również przeprowadzaniem zabiegów z zakresu pedodoncji. W pracy posługuje się mikroskopem stomatologicznym oraz systemem laserowym. Oferuje swoim pacjentom zabiegi laserowego wybielania zębów. To bardzo miła i otwarta osoba, lubiana przez pacjentów.

Zdjęcia dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska