lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog - Poznań

lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek

Lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W pracy jest ceniona za wiedzę i profesjonalizm – to autorytet dla specjalistów kardiologii oraz lekarzy chorób wewnętrznych. Od 2006 roku jest członkiem kadry Oddziału Kardiologiczno-Internistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Jej pasją jest echokardiografia.

Jest autorem i współautorem prac naukowych publikowanych w czasopismach takich jak m.in. Pharmacological Reports, Hypertension, Journal of Physiology and Pharmacology czy Wiadomości Lekarskie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Miszczak-Śmiałek

Lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek zajmuje się leczeniem chorób serca. Posiada duże doświadczenie w wykonywaniu badań holterowskich. To wybitny echosonografista. 

Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (dawniej: Kossaka 4) - lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Jolanta Miszczak-Śmiałek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska