lek. Justyna Kruś-Hadała

chirurg ogólny - Łódź

lek. Justyna Kruś-Hadała chirurg ogólny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Justyna Kruś-Hadała

Lek. Justyna Kruś-Hadała w 2006 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od 2008 roku należy do zespołu lekarzy Oddziału Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi.

Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii naczyniowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. J. Kruś-Hadała

Lek. Justyna Kruś-Hadała to specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Przeprowadza badania USG Doppler naczyń, konsultacje chirurgiczne oraz konsultacje chorych przed zabiegami operacyjnymi. W codziennej pracy zajmuje się procedurami chirurgii klasycznej, jak również zabiegami laparoskopowymi pęcherzyka żółciowego, przepuklin brzusznych i pachwinowych oraz przepuklin rozworu przełykowego, a także guzów jelita grubego. Przeprowadza operacje z zakresu chirurgii bariatrycznej w ramach leczenia pacjentów z otyłością olbrzymią. Pomaga osobom cierpiącym z powodu schorzeń tarczycy i nadnerczy (chirurgia endokrynologiczna) oraz żył i tętnic (chirurgia naczyniowa).

Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne typu zszywanie ran, usuwa zmiany skórne, kaszaki i tłuszczaki. Opatruje drobne urazy, usuwa szwy, wykonuje punkcje torbieli i krwiaków. Przeprowadza również zabiegi plastyki wrastających paznokci. 

Zdjęcia lek. Justyna Kruś-Hadała

Multi Clinic Centrum Medyczne

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Justyna Kruś-Hadała