lek. Krzysztof Bukowski

urolog - Warszawa

lek. Krzysztof Bukowski urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Krzysztof Bukowski

Lek. Krzysztof Bukowski ukończył studia medyczne w 2008 roku. Zdobywał doświadczenie jako lekarz w trakcie pracy w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, a także w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim, gdzie praktykuje do dzisiaj.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. K. Bukowski

Lek. Krzysztof Bukowski przyjmuje pacjentów z problemami układu moczowego, z zaburzeniami erekcji oraz z nowotworami układu moczowego. W trakcie dokładnego wywiadu stawia odpowiednią diagnozę i wyznacza kierunek leczenia. Zajmuje się także kwalifikacją oraz przygotowuje swoich pacjentów do operacji narządów moczowo-płciowych. W ramach badań specjalistycznych wykonuje m.in. USG prostaty transrektalne (TRUS).

Zdjęcia lek. Krzysztof Bukowski

Medic House - lek. Krzysztof Bukowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Krzysztof Bukowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.