lek. Leszek Kalbarczyk

dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

lek. Leszek Kalbarczyk dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. Leszek Kalbarczyk

Lek. Leszek Kalbarczyk jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie (dyplom otrzymał w 1998 roku). Posiada tytuł specjalisty w zakresie dermatologii i wenerologii. W przeszłości współpracował ze Szpitalem Dermatologicznym w Warszawie, doświadczenie zdobywał również w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. Sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących, szkoleniach specjalistycznych oraz kongresach z zakresu dermatologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Kalbarczyk

Lek. Leszek Kalbarczyk zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób skóry. Przyjmuje dorosłych pacjentów oraz dzieci (również w wieku niemowlęcym). Interesuje się dermatologią alergologiczną, leczy atopowe zapalenie skóry, infekcje oraz zmiany wypryskowe. Przeprowadza diagnostykę znamion. Leczy choroby o charakterze wirusowym, bakteryjnym oraz grzybiczym. W jego gabinecie pomoc uzyskają również pacjenci z trądzikiem młodzieńczym i różowatym. Doktor oferuje badania videodermatoskopowe zmian skórnych.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Leszek Kalbarczyk

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.