lek. Livia Javorská

okulista

lek. Livia Javorská okulista

Znajomość języków: czeski

Informacje ogólne – lek. Livia Javorská

Lek. Livia Javorská ukończyła studia na kierunku medycyna ogólna na Uniwersytecie J.A. Komenského w Bratysławie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w uznanych ośrodkach, w tym w charakterze zastępcy ordynatora Oddziału Okulistycznego Szpitala w Popradzie.

Doktor Javorská systematycznie doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz kongresach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. L. Javorská

Lek. Livia Javorská przeprowadza kompleksową diagnostykę oczu oraz kwalifikuje pacjentów do zabiegów.

Zdjęcia lek. Livia Javorská

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Livia Javorská

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska