lek. Łukasz Janas

ginekolog - Łódź

lek. Łukasz Janas ginekolog

Znajomość języków: angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Łukasz Janas

Lek. Łukasz Janas ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada tytuł specjalisty ginekologa-położnika. Aktualnie należy do kadry lekarzy Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Doktor Janas jest posiadaczem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Ł. Janas

Lek. Łukasz Janas świadczy usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Udziela konsultacji ginekologicznych i położniczych, pobiera materiały do badań ginekologicznych (cytologia i wymazy). Prowadzi ciąże, wykonuje USG ginekologiczne oraz USG ciąży do 10 tygodnia. Leczy choroby ginekologiczne, zaburzenia miesiączkowania, przyjmuje pacjentki z problemami zaburzeń seksualnych oraz niepłodnością. Ponadto pomaga kobietom cierpiącym z powodu wypadania macicy i pochwy, zapalenia pochwy i nietrzymania moczu. Leczy endometriozę.

Zdjęcia lek. Łukasz Janas

Multi Clinic Centrum Medyczne

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Łukasz Janas