SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

lek. Maciej Borejsza

lekarz - Bielsko-Biała

lek. Maciej Borejsza lekarz

Nr PWZ: 2748643

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Maciej Borejsza

Dr Maciej Borejsza to absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczelnię ukończył w 2011 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Aktualnie pracuje na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, gdzie odbywa specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Jest członkiem Śląskiej Izby Lekarskiej. W obrębie jego głównych zainteresowań zawodowych znajduje się transplantacja włosów (chirurgia odtwórcza włosów). Obecnie dr Borejsza przygotowuje się do przeprowadzania zabiegów przeszczepiania włosów przy zastosowaniu techniki FUE (Follicular Unit Extraction).

Chirurgii odtwórczej włosów poświęca uwagę już od kilku lat, sukcesywnie doskonaląc swoje umiejętności. Największe doświadczenie z zakresu przeszczepu włosów zdobywa podczas szkoleń teoretycznych i praktycznych u boku prekursora przeszczepów włosów w Polsce, doktora Jerzego Kolasińskiego. Dr M. Borejsza ukończył w Klinice Kolasiński HAIR CLINIC Poznań kurs poświęcony tematyce przeszczepu włosów, uzyskując certyfikat uprawniający do wykonywania tego rodzaju zabiegów.

Do jego zainteresowań należy również medycyna i chirurgia estetyczna. Wiedzę z tych dziedzin zgłębia, uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach, w tym w kursach z zastosowania preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej w medycynie estetycznej.

Dr Maciej Borejsza jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Borejsza

W zakres zabiegów przeprowadzanych przez specjalistę wchodzą przeszczepy włosów oraz leczenie wypadania włosów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (Angel) i mezoterapii.

Dodatkowo wykonuje zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy bruzd i zmarszczek oraz toksyny botulinowej (Botoxu). Zajmuje się powiększaniem i modelowaniem ust, prócz tego usuwa tłuszczaki, zmiany skórne oraz znamiona barwnikowe.

Zdjęcia lek. Maciej Borejsza

MD Medmix - lek. Maciej Borejsza

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Zabiegi przeszczepiania włosów 
Inne nazwy:

transplantacja włosów, przeszczepy włosów u mężczyzn, przeszczep włosów u kobiet, zabiegi przeszczepu włosów u kobiet, przeszczepianie włosów u mężczyzn, operacja transplantacji włosów

Przeszczep włosów FUE u mężczyzn 
Inne nazwy:

leczenie łysienia metodą FUE, transplantacja włosów FUE u mężczyzn,FUE Method, przeszczep włosów metodą FUE u mężczyzn, Follicular Unit Extraction

od 5 000 Rozwiń szczegóły
Przeszczep włosów BHT u mężczyzn 
Inne nazwy:

leczenie łysienia u mężczyzn metodą BHT, przeszczep włosów metodą BHT u mężczyzn,transplantacja włosów BHT u mężczyzn, BHT Method, przeszczep włosów z innych części ciała metodą BHT (Body Hair Transplant)

od 5 000 Rozwiń szczegóły
Przeszczep włosów FUE u kobiet 
Inne nazwy:

leczenie łysienia typu żeńskiego metodą FUE, transplantacja włosów u kobiet metodą FUE, uzupełnianie włosów metodą FUE u kobiet,leczenie łysienia u kobiet metodą FUE

od 5 000 Rozwiń szczegóły
Przeszczep brwi 
Inne nazwy:

transplantacja brwi, rekonstrukcja brwi, zabieg przeszczepienia brwi po urazie

5 000 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Maciej Borejsza

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.