dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska

ginekolog, ginekolog-położnik - Łódź

dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska

Dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym –  ukończyła studia w 1982 roku. Specjalizację pierwszego stopnia z zakresu położnictwa i ginekologii zdobyła w 1989 roku. W 1990 roku przyznano jej tytuł doktora nauk medycznych za rozprawę doktorską pt.: "Analiza zbieżności cech szczepów grzybów wyodrębnionych z ontocenozy pochwy i innych wybranych narządów ustroju kobiety" (Akademia Medyczna w Łodzi). W 1993 roku złożyła kolejny egzamin, uzyskując tytuł specjalisty drugiego stopnia z położnictwa i ginekologii.

Jest starszym wykładowcą w I Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ponadto jest autorem bądź współautorem licznych prac naukowych, opublikowanych m.in. w czasopismach: "Przegląd Ginekologiczno-Położniczy", "Ginekologia Polska" oraz "Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska Sectio D Medicina".

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Gołąb-Lipińska

Dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska udziela pacjentkom specjalistycznych konsultacji w zakresie położnictwa i ginekologii. Zajmuje się m.in. prowadzeniem ciąży (w tym ciąż patologicznych). Przeprowadza badania ultrasonograficzne: położnicze i ginekologiczne. W zakres oferowanych przez nią badań wlicza się także cytologia, histeroskopia i kolposkopia oraz badanie piersi.

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej - dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
100

Diagnostyka i badania

USG ginekologiczne i położnicze
USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne
100
USG narządów rodnych
100
USG I trymestru
USG II trymestru
USG III trymestru
USG ciąży mnogiej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Małgorzata Gołąb-Lipińska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska