dr n. med. Marcin Berger

stomatolog, chirurg stomatolog - Lublin

dr n. med. Marcin Berger stomatolog, chirurg stomatolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Marcin Berger

Dr n. med. Marcin Berger systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Bierze udział w szkoleniach i kursach, ponadto sam dzieli się wiedzą z innymi. Między innymi, w 2015 roku należał do grona wykładowców podczas I Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Lekarzy Dentystów, mającej miejsce w Kazimierzu Dolnym.

Aktualnie pracuje w charakterze wykładowcy w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Berger

Dr n. med. Marcin Berger przeprowadza zabiegi stomatologiczne. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą m.in. procedury z dziedziny chirurgii stomatologicznej.

Beauty Dental Clinic - dr n. med. Marcin Berger

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marcin Berger

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska