lek. Marcin Chęciński

chirurg ogólny, urolog

lek. Marcin Chęciński chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne - lek. Marcin Chęciński

Lek. med. Marcin Chęciński jest absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończył w 1995 roku. Po odbyciu rocznego stażu podyplomowego rozpoczął pracę na Oddziale Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. W 2000 roku uzyskał specjalizację pierwszego stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. W 2008 roku doktor Chęciński zdał pomyślnie europejski egzamin specjalizacyjny w dziedzinie urologii i podjął pracę w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Uromed. Od tego momentu stale doskonali swoje umiejętności i pogłębia wiedzę w zakresie urologii, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach, kursach i warsztatach. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Doktor Chęciński od wielu lat prowadzi prywatny gabinet urologiczny, w którym służy pacjentom pomocą w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Chęciński

Lek. med. Marcin Chęciński jest specjalistą urologiem z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Udziela porad i podejmuje się leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego o różnej etiologii, w tym także o charakterze nowotworowym.
Zajmuje się leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, infekcji dróg moczowych i narządów płciowych, rozrostu stercza oraz zaburzeniami erekcji. Udziela również pomocy pacjentom borykającym się z kamicą dróg moczowych. W swojej codziennej praktyce lekarskiej wykonuje diagnostyczne badania ultrasonograficzne nerek, pęcherza moczowego, prostaty oraz jąder.

Zdjęcia lek. Marcin Chęciński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marcin Chęciński