dr n. med. Marek Drobniewski

ortopeda, traumatolog, lekarz medycyny sportowej - Łódź

dr n. med. Marek Drobniewski ortopeda, traumatolog, lekarz medycyny sportowej

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Marek Drobniewski

Dr n. med. Marek Drobniewski ukończył uczelnię medyczną w 2002 roku. Po uzyskaniu dyplomu odbył staż podyplomowy i rozpoczął studia doktoranckie. Stopień naukowy doktora nauk medycznych uzyskał w 2008 roku, a dwa lata później zdobył specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada również tytuł specjalisty w zakresie medycyny sportowej.

Doktor Drobniewski dba o to, aby świadczyć usługi oparte na najnowszych osiągnięciach medycyny, dlatego regularnie bierze udział w konferencjach, warsztatach i kursach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Drobniewski

Dr n. med. Marek Drobniewski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oraz urazów układu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Oferuje konsultacje, na których przeprowadza diagnostykę ultrasonograficzną. Doktor Drobniewski wykonuje również USG stawów biodrowych u niemowląt i małych dzieci.

Salve - dr n. med. Marek Drobniewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marek Drobniewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.