lek. Marek Janas

radiodiagnosta - Wrocław

lek. Marek Janas radiodiagnosta

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Marek Janas

Lek. Marek Janas ukończył w 1986 roku studia na Wydziale Lekarskim. Uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z dziedziny radiodiagnostyki w 1991 roku, a II stopnia – w 1994 roku.

Jest radiodiagnostą z bardzo dużym doświadczeniem. Może się poszczycić prawie 30-letnią praktyką kliniczną, w ramach której pracował m.in. w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy badań USG i kilka tysięcy biopsji narządów.

Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. Marek Janas

Lek. Marek Janas jest wysoko wykwalifikowanym  lekarzem specjalistą przeprowadzającym szeroki wachlarz radiologicznych badań diagnostycznych. Jego szczególnym zainteresowaniem cieszy się ultrasonografia. Doktor wykorzystuje nowoczesny sprzęt dla jak najdokładniejszego obrazowania narządów, a także precyzyjnego pobierania tkanek i komórek do badań w postaci biopsji grubo- i cienkoigłowej. Wykonuje diagnostykę m.in. jamy brzusznej, piersi i narządu rodnego. Swoim pacjentom oferuje również zabiegi terapeutyczne pod kontrolą USG, takie jak drenaże przezskórne dróg żółciowych, punkcje krwiaków pourazowych czy torbieli Bakera.

W warunkach szpitalnych zajmuje się również obrazowaniem pola operacyjnego i usuwaniem małych guzków w piersiach (biopsja mammotomiczna pod kontrolą USG). Przeprowadza USG stawów, tarczycy i inne.

Dolnośląskie Centrum Ginekologii

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

120
USG piersi z konsultacją
120
USG piersi u mężczyzn
120
USG jamy brzusznej
90
USG ortopedyczne
USG stawów (1 staw): 90 zł;
USG stawów (2 stawy): 160 zł;
USG nadgarstka
120
USG stawu łokciowego
120
USG stawu ramiennego
120
USG stawu mostkowo-obojczykowego
120
USG stawu skroniowo-żuchwowego
120
USG stawu kolanowego
120
USG stawu biodrowego
120
USG stawu skokowego
120
USG dzieci
USG stawów biodrowych noworodka
120
Biopsje
Biopsja cienkoigłowa piersi pod kontrolą USG
200
Biopsja cienkoigłowa węzłów chłonnych pod kontrolą USG
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Janas