lek. dent. Marek Kiełtyka

stomatolog - Lublin

lek. dent. Marek Kiełtyka stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Marek Kiełtyka

Lek. Marek Kiełtyka to lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Dyplom i prawa do wykonywania zawodu uzyskał po ukończeniu w 1995 roku Akademii Medycznej w Lublinie. Pacjenci postrzegają go jako osobę pełną spokoju, posiadającą pełną kontrolę nad przeprowadzanym zabiegiem. Doktor Kiełtyka sukcesywnie podnosi kwalifikacje zawodowe. Poszerza zakres swojej wiedzy, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Kiełtyka

Lek. dent. Marek Kiełtyka w swojej pracy poświęca szczególną uwagę zagadnieniom związanym z chirurgią stomatologiczną. Przeprowadza zabiegi ekstrakcji zębów, w tym zatrzymanych zębów ósmych. Świadczy usługi z zakresu protetyki, endodoncji, stomatologii zachowawczej i implantologii. Jego pacjenci bardzo cenią sobie jakość jego usług.

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - lek. dent. Marek Kiełtyka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Marek Kiełtyka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska