lek. Marek Skoczylas

chirurg ogólny - Wrocław

lek. Marek Skoczylas chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Marek Skoczylas

Lek. Marek Skoczylas w 1989 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W przeszłości współpracował z Oddziałem Chirurgii Ogólnej, a następnie z Zakładem Chirurgii Endoskopowej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Niezbędne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe nabywał również w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, następnie związał się ze Szpitalem Specjalistycznym EuroMediCare. Obejmował w placówce stanowisko Dyrektora Szpitala, Dyrektora Medycznego, a obecnie – Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Endoskopowej oraz Kierownika Pracowni Endoskopii Przewodu Pokarmowego.

Marek Skoczylas ma szeroką wiedzę i wysokie kwalifikacje, które nieustannie podnosi poprzez udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Skoczylas

Lek. Marek Skoczylas jest specjalistą chirurgii ogólnej. Na co dzień zajmuje się głównie chirurgią laparoskopową oraz endoskopią przewodu pokarmowego. Przeprowadza również diagnostykę i leczenie chorób proktologicznych.

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Skoczylas