dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny - Szczecin, Jelenia Góra, Wrocław

dr Marta Wilczyńska chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr M. Wilczyńska

Dr Marta Wilczyńska jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie – dyplom uzyskała w 1994 roku. W latach 1994-2005 pracowała w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. Uzyskała tam specjalizację I i II stopnia oraz tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. 

Przeprowadzaniem operacji z zakresu chirurgii plastycznej zajmuje się od 1999 roku. Od 2005 roku pracuje w renomowanym ośrodku chirurgii plastycznej – Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Pod kierunkiem właściciela kliniki, doktora nauk medycznych Ireneusza Łątkowskiego, w 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Prócz tego należy do uznanych stowarzyszeń medycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Niezwykle istotne jest dla niej uświadamianie społeczeństwa w kwestiach zdrowotnych, medycznych i dietetycznych. Specjalistka od 2011 roku prowadzi własną stronę, na której szczegółowo wyjaśnia czytelnikom specyfikę zaburzeń typu bulimia i dolegliwości wywołanych niewłaściwym stosowaniem leków przeciwbólowych, a także radzi, jak prawidłowo się odżywiać.

Dr Wilczyńska doskonaliła swoje umiejętności, biorąc udział w specjalistycznych kursach za granicą. Wśród ukończonych przez nią szkoleń można wymienić praktyczny kurs przeszczepiania tkanki tłuszczowej w celu uzyskania trwałych efektów („Structural Fat Grafting"), który przeszła w 1012 roku w Pradze. Kurs prowadził sam dr Sydney Reese Coleman, twórca tej metody, nowojorski chirurg plastyczny z 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Dr Wilczyńska ukończyła także szkolenie z zakresu chirurgii estetycznej twarzy, zorganizowane w tym samym roku w Wiedniu.

Cały czas systematycznie uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach w dziedzinie chirurgii plastycznej. W 2012 roku w Warszawie brała udział w organizowanym przez PAD Technologies & Mentor sympozjum naukowym dotyczącym powikłań po powiększaniu piersi. Uczestniczyła także w kursie z zakresu powiększania piersi przy zastosowaniu implantów amerykańskiej firmy Mentor. Prowadzącymi kurs byli: dr Roger Wixtrom, toksykolog z Wirginii, oraz dr Ruth Graf, chirurg plastyczny z Kurytyby (Curitiba, Brazylia).

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr M. Wilczyńska

Specjalistka przeprowadza operacje plastyczne piersi – podniesienie, powiększenie i zmniejszenie (mammoplastyka). Zajmuje się liposukcją i plastyką powłok brzusznych, koryguje niewłaściwy kształt nosa i małżowin usznych pacjentów, a także usuwa zmiany skórne i blizny.

Dr Wilczyńska wykonuje także operacyjną korektę warg sromowych mniejszych i większych. Prócz tego zajmuje się przeprowadzaniem szeregu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, do których zalicza się m.in. redukcja zmarszczek przy zastosowaniu preparatów kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Zdjęcia dr Marta Wilczyńska

Beauty Group (dawniej Artplastica) Klinika Chirurgii Plastycznej - dr Marta Wilczyńska

KCM Clinic - dr Marta Wilczyńska

KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości - dr Marta Wilczyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr Marta Wilczyńska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska