dr n. med. Marzanna Oksiuta

chirurg dziecięcy - Białystok

dr n. med. Marzanna Oksiuta chirurg dziecięcy

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Marzanna Oksiuta 

Dr n. med. Marzanna Oksiuta jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w pracy z najmłodszymi pacjentami. Studia medyczne ukończyła w 1990 roku. Tytuł specjalisty chirurgii dziecięcej pierwszego stopnia uzyskała w 1993 roku, a specjalizację drugiego stopnia ukończyła dziesięć lat później. Następnie przystąpiła do obrony swojej rozprawy doktorskiej, otrzymując w 2000 roku tytuł doktora nauk medycznych (Akademia Medyczna w Białymstoku). 

Zawodowo związała się z Kliniką Chirurgii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie pełni obecnie funkcję zastępcy ordynatora.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Marzanna Oksiuta 

Dr n. med. Marzanna Oksiuta jest cenionym chirurgiem dziecięcym. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest leczenie naczyniaków wczesnodziecięcych. Ponadto specjalistka wykonuje podstawowe zabiegi chirurgiczne takie jak leczenie wrastających paznokci czy zakładanie gipsu na złamania. Zajmuje się również leczeniem kaszaków i cyst poprzez ich wyłuszczenie. Pobiera wycinki ze zmian skórnych i zmienionej chorobowo błony śluzowej. 

Kilka lat temu doktor Oksiuta zainteresowała się zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą medycyną estetyczną, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji bio-wchłanialnych nici Silhouette-Soft.

Renew Medycyna Estetyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marzanna Oksiuta