lek. Mateusz Patkowski

ortopeda, traumatolog - Komorowice

lek. Mateusz Patkowski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Mateusz Patkowski

Lek. Mateusz Patkowski jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończył uczelnię w 2004 roku. W okresie 2006-2011 był asystentem na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej DCR w Kamiennej Górze, następnie (lata 2011-2013) obejmował stanowisko asystenta na Oddziale Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Od 2011 roku należy także do kadry specjalistów Orthos Sport Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Komorowicach.

Prywatnie doktor Patkowski jest aktywnym sportowcem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Patkowski

Lek. Mateusz Patkowski zajmuje się leczeniem chorób z zakresu traumatologii sportowej. Pomaga pacjentom ze złamaniami, zmianami zwyrodnieniowymi stawów oraz urazowymi uszkodzeniami chrząstek stawowych i więzadeł. Leczy wrodzone i nabyte zniekształcenia w obrębie narządu ruchu. Do jego głównych zawodowych zainteresowań należą artroskopowe zabiegi diagnostyczne oraz naprawczo-rekonstrukcyjne stawów. 

Zdjęcia lek. Mateusz Patkowski

Orthos Szpital Wielospecjalistyczny - lek. Mateusz Patkowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mateusz Patkowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska