prof. nadzw. dr hab. n. med. Michał Radwan

specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości - Rzgów

prof. nadzw. dr hab. n. med. Michał Radwan specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. nadzw. dr n. med. Michał Radwan

Doktor habilitowany nauk medycznych Michał Radwan jest specjalistą ginekologii i położnictwa oraz specjalistą endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

W 2000 roku ukończył Uczelnię Medyczną w Łodzi, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Zdecydował się kontynuować karierę naukową i w 2005 roku przedłożył rozprawę doktorską na temat leczenia niepłodności metodą pozaustrojowego zapłodnienia z mikroiniekcją plemnika do komórki jajowej (plemniki pobrane z jąder), za którą przyznano mu tytuł doktora nauk medycznych. W 2016 roku uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego.

Posiada również tytuł starszego embriologa klinicznego certyfikowany przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii. Wiedzę i doświadczenie zdobywał na stażach i szkoleniach w wielu zagranicznych ośrodkach medycznych.

Jest współautorem ponad 60 publikacji naukowych i rozdziałów w podręcznikach dotyczących diagnostyki i leczenia niepłodności. Był kierownikiem w kilkunastu projektach  badawczych i   badaniach klinicznych.

Prowadzi szkolenia i warsztaty dla lekarzy. Współuczestniczył w tworzeniu rekomendacji Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu dotyczących diagnostyki i leczenia niepłodności.

Prof. nadzw.dr hab. n.med. Michał Radwan od początku jest związany z Kliniką Leczenia Niepłodności Gameta, obecnie pełni funkcję kierownika Ośrodka medycznie wspomaganej prokreacji.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. nadzw. dr n. med. M. Radwan

Dr Michał Radwan od lat specjalizuje się w leczeniu niepłodności za pomocą: stymulacji owulacji, metod wspomaganego rozrodu (inseminacja, in vitro), jak również w małoinwazyjnych zabiegach endoskopowych (histeroskopia, laparoskopia).

Zdjęcia prof. nadzw. dr hab. n. med. Michał Radwan

Klinika Leczenia Niepłodności Gameta Szpital - prof. nadzw. dr hab. n. med. Michał Radwan

Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności metodami in vitro
Zapłodnienie in vitro metodą ICSI 
Inne nazwy:

leczenie niepłodności metodą ICSI, zabieg in vitro polegający na iniekcji pojedynczego plemnika, metoda zapłodnienia in Vitro przy nieprawidłowościach w nasieniu, mikroiniekcja plamnika do komórki jajowej (Intr-Cytoplasmic Sperm Injection, ICSI docytoplazmatyczna iniekcja plemnika, zapłodnienie metodą docytoplazmatycznego wstrzyknięcia plemnika

7 980
Inseminacja domaciczna nasieniem dawcy krajowego 
Inne nazwy:

inseminacja nasieniem dawcy polskiego AID, inseminacja naszyjkowa nasieniem dawcy krajowego

1 400
Leczenie niepłodności u kobiet
Badanie Sono-HSG 
Inne nazwy:

badanie drożności jajowodów, ultrasonograficzna histerosalpingografia, ocena jamy macicy i jajowodów, HyCoSy zabieg, sprawdzenie drożności jajowodów wspomagane USG

540
USG monitorowanie owulacji w leczeniu niepłodności 
Inne nazwy:

monitorowanie owulacji pod kontrolą USG, kontrola owulacji w USG, monitorowanie jajeczkowania pod kontrolą USG, monitorowanie cyklu w badaniu USG

75
Badania nasienia
Test SCD 
Inne nazwy:

badanie chromatyny plemnikowej, badanie fragmentacji DNA plemnikowego, chromatyna plemnikowa badanie, Sperm Chromatin Dispersion, ocena stopnia degradacji DNA plemników, test DNA nasienia, DNA badania seminologiczne

230

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. nadzw. dr hab. n. med. Michał Radwan

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.