dr n. med. Michał Waszczykowski

ortopeda, traumatolog - Łódź

dr n. med. Michał Waszczykowski ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, niemiecki, francuskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Michał Waszczykowki

Dr n. med. Michał Waszczykowski studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Claude Bernard w Lyonie we Francji. Studia skończył w 2003 roku. Brał udział w wielu szkoleniach i stażach zagranicznych w klinikach ortopedycznych we Francji i w Niemczech. W 2011 roku, po odbyciu wymaganych staży i zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Doświadczenie zdobywał m.in. w Klinice Artroskopii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Traumatologii Sportowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie obecnie pełni funkcję adiunkta.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Waszczykowki

Doktor Michał Waszczykowski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób, urazów i wad wrodzonych narządu ruchu. Prowadzi zachowawcze i operacyjne leczenie dużych stawów. Przeprowadza leczenie artroskopowe. W leczeniu patologii narządu ruchu i zmian pourazowych wykorzystuje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskane z osocza bogatopłytkowego. Wykonuje iniekcje dostawowe. Prowadzi leczenie uszkodzenia więzadeł, łąkotki i chrząstki stawowej. Zajmuje się też pacjentami ze zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie narządu ruchu, szczególnie dolegliwościami ze strony kręgosłupa.

Zdjęcia dr n. med. Michał Waszczykowski

Bimed Centrum Medyczne - dr n. med. Michał Waszczykowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Michał Waszczykowski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska