dr Monika Krawczyńska

ginekolog, ginekolog-położnik - Warszawa, Warszawa

dr Monika Krawczyńska ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr Monika Krawczyńska

Lek. med. Monika Krawczyńska prawo wykonywania zawodu posiada od 1999 roku i od tego czasu stale praktykuje. W 2009 roku zdobyła specjalizację I stopnia z położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe nabywała, pracując m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny SPZOZ w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr M. Krawczyńska

Monika Krawczyńska jest lekarzem specjalizującym się w ginekologii i położnictwie. Kompleksowo dba o zdrowie kobiet w każdym wieku. Wykonuje niezbędne badania w postaci USG oraz cytologii. Kobiety spodziewające się dziecka prowadzi przez wszystkie etapy ciąży, łącznie z porodem. Pomaga także pacjentkom uporać się z przykrymi dolegliwościami związanymi z menopauzą.

Rodzinna Przychodnia - dr Monika Krawczyńska

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Rodzinna Przychodnia.

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
Inne nazwy:

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia - dr Monika Krawczyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr Monika Krawczyńska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.