dr Monika Krawczyńska

specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii - Warszawa

dr Monika Krawczyńska specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista endokrynologii

Znajomość języków: polski



Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr Monika Krawczyńska

Dr Monika Krawczyńska to lekarz specjalista położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii. Zapewnia opiekę kobietom w każdym wieku. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr M. Krawczyńska

Doktor Monika Krawczyńska przeprowadza diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania, otacza opieką pacjentki z zespołem policystycznych jajników, hiperprolaktynemią, wtórnym brakiem miesiączki oraz zaburzeniami czynności tarczycy. Prowadzi ciąże (wszystkie etapy), z kolei dojrzałym pacjentkom pomaga uporać się z dolegliwościami towarzyszącymi menopauzie.

Przedmiotem jej zainteresowań zawodowych jest medycyna żywienia. 

W zakres świadczonych przez nią usług wchodzą także badania USG ginekologiczne, ciąży oraz tarczycy.

Rodzinna Przychodnia - dr Monika Krawczyńska

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Rodzinna Przychodnia.

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna

UNA MEDICA Centrum Medycyny Funkcjonalnej i Stylu Życia - dr Monika Krawczyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr Monika Krawczyńska

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.