lek. Natalia Łuc-Skiba

lekarz medycyny estetycznej - Kraków

lek. Natalia Łuc-Skiba lekarz medycyny estetycznej

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Natalia Łuc-Skiba

Lek. Natalia Łuc-Skiba w 2011 roku ukończyła studia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jej największą pasją zawodową jest medycyna estetyczna, którą zajmuje się od 2014 roku. Jej wiedzę w tej dziedzinie wspierają kompetencje i umiejętności z zakresu stomatologii, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości okolic twarzoczaszki.

Systematycznie podnosi kwalifikacje dzięki uczestnictwu w licznych kursach i szkoleniach doskonalących oraz konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. N. Łuc-Skiba

Lek. Natalia Łuc-Skiba przeprowadza szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej tj.: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, usuwanie zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej, mezoterapię igłową, mającą na celu rewitalizację i nawilżenie, modelowanie i powiększanie ust. Doktor wykonuje również zabieg osocza i fibryny bogatopłytkowej. Zabieg doskonale wpływa na regenerację i odmładzanie skóry oraz lipolizę iniekcyjną, czyli zabieg niechirurgicznej liposukcji.

Zdjęcia lek. Natalia Łuc-Skiba

SCM Estetic - lek. Natalia Łuc-Skiba

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Natalia Łuc-Skiba

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska