lek. Olaf Szuba

ortopeda, traumatolog - Warszawa

lek. Olaf Szuba ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemiecki, rosyjski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Olaf Szuba

Lek. Olaf Szuba to specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Szkolenie specjalizacyjne przeszedł w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doskonalił umiejętności i poszerzał wiedzę w trakcie szeregu staży w renomowanych placówkach medycznych w kraju i za granicą. Zdobywał doświadczenie w dziedzinie chirurgii ręki i traumatologii w placówkach w Szczecinie i Poznaniu, uczył się również w Oldenburgu i Cuxhaven (Niemcy) oraz w Savonie (Włochy).

Jest autorem prac publikowanych w czasopismach naukowych, a także wystąpień na konferencjach i sympozjach naukowych. Swoją wiedzą dzieli się z innymi również jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem, miłośnikiem jazdy na rowerze.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. O. Szuba

Lek. Olaf Szuba specjalizuje się w leczeniu chorób narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem procedur z zakresu traumatologii i chirurgii ręki. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznym leczeniu urazów narządu ruchu i schorzeń ręki – wykonuje zabiegi u pacjentów z zespołem kanału nadgarstka, z problemem palców strzelających czy zastarzałych uszkodzeń ścięgien. Operuje również nerwy obwodowe, artrozy nadgarstka oraz zaburzenia zrostu kostnego. W jego gabinecie znajdą pomoc osoby po kontuzjach wspinaczkowych. 

Zdjęcia lek. Olaf Szuba

Poradnia Chorób Stopy

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna
w Warszawie 250zł
Poza Warszawą 200zł
250 Pokaż więcej

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja ortopedyczna online
konsultacja telefoniczna / wideokonsultacja
130 Pokaż więcej

Centrum Medyczne Medicum

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna
250

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja ortopedyczna online
konsultacja telefoniczna / wideokonsultacja
130

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Olaf Szuba