dr n. med. Oskar Armata

stomatolog zachowawczy z endodoncją - Łódź

Informacje ogólne – dr n. med. Oskar Armata

Dr n. med. Oskar Armata ukończył Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia doktoranckie zrealizował w Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji macierzystej uczelni. Stopień naukowy doktora nauk medycznych otrzymał za pracę pt.: "Wykorzystanie przekrojów tomografii wiązki stożkowej w diagnozowaniu złamań korzeni zębów. Badania in vitro”. Doktor posiada tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej i endodoncji. Jest wykładowcą i prowadzącym zajęcia przedkliniczne i kliniczne ze stomatologii zachowawczej. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. O. Armata

Dr Oskar Armata wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej czy protetyki.

Zdjęcia dr n. med. Oskar Armata

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna - dr n. med. Oskar Armata

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Oskar Armata

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska