Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Dobry otolaryngolog w Szczecinie

Autor:

Otolaryngolog zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym oraz zabiegowym schorzeń w obrębie ucha, nosa, krtani i gardła. W ramach świadczeń konsultuje oraz kwalifikuje m.in. do zabiegów endoskopowych zatok przynosowych (FESS) czy krtani (mikrolaryngoskopia). Posiadając niekiedy specjalizację chirurga głowy oraz szyi, leczy przyległe struktury (język, gruczoły ślinowe), w tym również przewlekłe zapalenie zatok, zawroty głowy oraz zaburzenia czynnościowe narządów zmysłu (słuch, równowaga, węch, smak).

Otolaryngolog w Szczecinie

Prywatną Klinikę Laryngologii i Chirurgii Estetycznej prowadzi dr med. Krzysztof Jach, specjalista II stopnia otolaryngologii, chirurg głowy i szyi, który świadczy diagnostykę w zakresie badania słuchu, USG zatok oraz mikroskopowania uszu. Częścią oferty jest również leczenie zabiegowe oraz procedury usuwania polipów nosa shaverem, operacje przegrody nosa, endoskopowe operacje zatok oraz usunięcie trzeciego migdałka. Przewodniczący Zachodniopomorskiego Związku Laryngologów oraz konsultant wojewódzki ds. laryngologii, jest absolwentem PAM w Szczecinie. Konsultacje, które świadczy obejmują dzieci, dorosłych oraz pacjentów onkologicznych.

„Obiektywna ocena funkcji oddechowej krtani po laryngektomii częściowej różnej rozległości” to temat doktoratu, jaki z wyróżnieniem w 2000 r. obronił dr n. med. Grzegorz Matyja, specjalista II stopnia z otolaryngologii, laureat nagrody im. Jana Miodońskiego oraz nagród Rektora Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1998, 2002), który również przyjmuje pacjentów w Szczecinie. Były adiunkt w Klinice i Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Szczecinie, specjalizuje się w chirurgii laryngologicznej, a zakres jego świadczeń obejmuje m.in. septoplastykę, konchoplastykę, uvulopallatoplastykę UPP, jak również chirurgię nowotworów głowy i szyi oraz guzów twarzy i zatok.

Indywidualną Praktykę Lekarską z zakresu laryngologii i medycyny estetycznej w Szczecinie prowadzi również lek. med. Aleksander Żmudziński, specjalista otolaryngolog II stopnia, lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie medyczne zdobywa od początku lat 90., specjalizując się w diagnostyce, leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym chorób uszu, nosa, zatok przynosowych oraz krtani u dzieci i osób dorosłych. W swojej praktyce korzysta z nowoczesnych metod leczenia endoskopowego chorób nosa i zatok przynosowych (operacje FESS, chirurgia plastyczna nosa) oraz leczenia chrapania metodą Celon. 

Ile kosztuje wizyta u laryngologa w Szczecinie i w Ashford (Wielka Brytania)?

W Szczecinie za konsultację u laryngologa trzeba zapłacić około 100 zł. Dla porównania, Kent ENT Clinics oferuje konsultacje w cenie 180 £ (1 008 zł).

Pacjenci szukali otolaryngologa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.