dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

ginekolog-położnik - Wrocław

dr n. med. Patrycja Nowak-Florek ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

Dr n. med. Patrycja Nowak-Florek w 2003 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych za swoją rozprawę doktorską pt: "Współczesne możliwości diagnostyki i leczenia powikłań ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej" w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W 2012 roku ukończyła staż specjalizacyjny w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i uzyskała tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii.

Posiada  certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG oraz certyfikaty Fetal Medicine Foundation UK w zakresie pełnej diagnostyki prenatalnej 11-13 tygodnia ciąży i oceny kanału szyjki macicy "Cervical assessment".

Nieustannie poszerza swoją wiedzę, czynnie uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych. W latach 2008-2010 brała udział w realizacji projektu badawczego pt: "Współczesne możliwości diagnostyki i leczenia powikłań ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej" przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W 2010 roku wzięła udział w intensywnym kursie laparoskopowym Centre for Surgical Technologies w Leuven w Belgii.

Należy do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

Dr n. med. Patrycja Nowak-Florek zajmuje się realizowaniem Programu Badań Prenatalnych. 

Zdjęcia dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

Dolnośląskie Centrum Ginekologii - dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

Diagnostyka i badania

Badania genetyczne
Badanie prenatalne Nifty
2 400
USG ginekologiczne i położnicze
USG I trymestru
Inne nazwy:

300 zł - ciąża pojedyncza, 450 zł - ciąża mnoga

od 300 do 450 
USG II trymestru 
Inne nazwy:

300 zł - ciąża pojedyncza, 450 zł - ciąża mnoga

300 zł - ciąża pojedyncza,
450 zł - ciąża mnoga
od 300 do 450 
USG III trymestru 
Inne nazwy:

300 zł - ciąża pojedyncza, 450 zł - ciąża mnoga

300 zł - ciąża pojedyncza,
450 zł - ciąża mnoga
od 300 do 450 
USG 3D / 4D położnicze 
Inne nazwy:

nagranie na płytę badania II lub III trymestru (należy doliczyć koszt badania)

nagranie na płytę badania II lub III trymestru (należy doliczyć koszt badania)
50

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska