dr n. med. Paweł Adamczyk

ortopeda, traumatolog - Warszawa

dr n. med. Paweł Adamczyk ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Paweł Adamczyk

Dr n. med. Paweł Adamczyk w 2007 ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jeszcze w czasach studenckich odbywał staże zagraniczne m.in. dwukrotnie w Medizinische Hohschule Hannover, gdzie zdobywał wiedzę pod okiem profesora Lobenhoffera (współtwórcy metody Tomo-Fix) oraz w izraelskim szpitalu Meir Medical Center, który jest zapleczem medycznym izraelskiej kadry olimpijskiej. Pracował w Carolina Medical Center (2008-2012) oraz w Klinice Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW (2012-2015) w Warszawie. Od 2015 roku jego wyłącznym miejscem pracy jest Centrum Medyczne Gamma. W 2013 roku obronił pracę doktorską pt.: „Zastosowanie modelu matematycznego stopy zdrowej w chirurgii palucha koślawego u kobiet”. W 2015 roku ukończył specjalizację w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Doktor Adamczyk nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kongresach, konferencjach i szkoleniach medycznych. Jest autorem publikacji i doniesień naukowych, a także wystąpień na zjazdach w Polsce oraz za granicą.

W swoim postępowaniu zawsze na pierwszym miejscu stawia wybranie optymalnego i indywidualnie dobranego postępowania dla każdego Pacjenta. Uważa również, że aby osiągnąć możliwie najlepszy rezultat leczenia potrzebne jest kilka czynników:

- staranne badanie, dobra diagnostyka obrazowa (CM Gamma jest ośrodkiem referencyjnym firmy Philips)

- szczegółowe wytłumaczenie istoty patologii Pacjentowi

- wspólny dobór optymalnego postępowania (w tym operacyjnego) z pełnej gamy możliwości

- dobra współpraca między Pacjentem, fizjoterapeutą i lekarzem

Prywatnie interesuje się sportem, między innymi nurkowaniem, narciarstwem oraz cross-fit. Dumny mąż i ojciec dwójki dzieci.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Adamczyk

 • artroskopia stawu kolanowego, barkowego, skokowego, łokciowego i nadgarstka
 • leczenie złamań i zwichnięć z użyciem nowoczesnych implantów czołowych światowych producentów
 • leczenie zaburzeń zrostu (tzw. stawów rzekomych)
 • leczenie kontuzji sportowych (np. zerwania ścięgna Achillesa)
 • rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego oraz innych uszkodzeń więzadłowych w obrębie kolana (również operacje rewizyjne).
 • osteotomie
 • leczenie uszkodzeń chrząstki stawowej (m.in. z użyciem membran kolagenowych i innych metod biologicznych) i łąkotek
 • leczenie niestabilności stawu ramiennego
 • leczenie uszkodzeń stożka rotatorów stawu ramiennego (m.in. mięśnia nadgrzebieniowego)
 • chirurgia stopy i stawu skokowego (m.in. paluchy koślawe)
 • chirurgia ręki (m.in. zespół cieśni kanału nadgarstka, palce strzelające)
 • leczenie zespołów uciskowych nerwów obwodowych (m.in. zespół rowka nerwu łokciowego)
 • leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów (z endoprotezoplastyką włącznie)

Zdjęcia dr n. med. Paweł Adamczyk

Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. - dr n. med. Paweł Adamczyk

Ortopedia

Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Leczenie operacyjne choroby Dupuytrena 
Inne nazwy:

operacja przykurczu Dupuytrena, leczenie chirurgiczne choroby Dupuytrena, operacyjne leczenie przykurczu bliznowatego palców ręki, operacja choroby Dupuytrena, operacyjne leczenie przykurczu rozcięgna dłoniowego, uwolnienie przykurczu Dupuytrena, uwolnienie przykurczu rozcięgna dłoniowego, choroba Dupuytrena leczenie operacyjne, operacja przykurczu Dupuytrena, operacja przykurczu rozcięgna dłoniowego (przykurcz Dupuytrena), wycięcie rozcięgna dłoniowego, chirurgiczne przecięcie rozcięgna dłoniowego, fasciotomia rozcięgna dłoniowego, korekcja przykurczu palców z plastyką skóry w leczeniu choroby Dupuytren, przykurcz palców stopy w chorobie Dupuytrena leczenie operacyjne

Opis zabiegu »
od 4 500 Rozwiń szczegóły
Drobne zabiegi ambulatoryjne w zakresie ortopedii
Nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka) 
Inne nazwy:

dostawowa suplementacja kwasu hialuronowego, wiskosuplementacja, leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów (OA) kolanowych dostawową iniekcją Synocromu

130 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Paweł Adamczyk

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.