dr n. med. Paweł Brazis

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Bydgoszcz

dr n. med. Paweł Brazis chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Paweł Brazis

Dr n. med. Paweł Brazis jest absolwentem Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. W 2006 roku otrzymał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej, a w 2013 roku z dziedziny chirurgii naczyniowej. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 2007 roku. Obecnie obejmuje stanowisko starszego asystenta w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu oraz ciągłej chęci rozwoju i doskonalenia umiejętności cieszy się zaufaniem wielu pacjentów.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Brazis

Dr n. med. Paweł Brazis to specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej. Przeprowadza konsultacje w ramach diagnostyki i leczenia chorób żył oraz tętnic. Oferuje pomoc osobom cierpiącym na miażdżycę tętnic, żylaki kończyn dolnych, a także zakrzepicę żylną. W ramach świadczonych usług zajmuje się również leczeniem obrzęków kończyn dolnych oraz leczeniem tętniaków aorty i tętnic obwodowych. Posiada duże doświadczenie w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu schorzeń układu naczyniowego.

Zdjęcia dr n. med. Paweł Brazis

Stadmedica Centrum Medyczne - dr n. med. Paweł Brazis

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków kończyn dolnych
Laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych EVLT 
Inne nazwy:

3300 zł - jedna noga,
5700 zł - dwie nogi
od 3 300 do 5 700  Rozwiń szczegóły
Leczenie żylaków kończyn dolnych prądem o wysokiej częstotliwości RFITT 
3700 zł - jedna noga,
6400 zł - dwie nogi
od 3 700 do 6 400  Rozwiń szczegóły
Leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych
3 800 Rozwiń szczegóły
Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych
Inne nazwy:

300 Rozwiń szczegóły
Miniflebektomia (szydełkowanie żył)
900 Rozwiń szczegóły
Operacyjne usunięcie żyły odpiszczelowej 
Stripping (usunięcie) żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej z podwiązaniem niewydolnych perforatorów
2 500 Rozwiń szczegóły
Operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej 
Stripping (usunięcie) żyły odpiszczelowej lub odstrzałkowej z podwiązaniem niewydolnych perforatorów
2 500 Rozwiń szczegóły
Zabieg podwiązania niewydolnych perforatorów
2 100 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Paweł Brazis

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska