lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog - Wrocław

lek. Paweł Gołaszewski chirurg ogólny, proktolog, flebolog

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Paweł Gołaszewski

Lek. Paweł Gołaszewski ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ponadto zrealizował studia podyplomowe w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Doświadczenia i kwalifikacje zawodowe zdobywał w ramach wolontariatu w Klinice Kardiochirurgii w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz w ramach działalności w kole naukowym chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Doktor jest zawodowo związany z Oddziałem Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej w SP ZOZ "Latawiec" w Świdnicy. Przywiązuje szczególną uwagę do samodoskonalenia. Dysponuje uzyskanymi w ramach kursów i szkoleń certyfikatami, które uprawniają go m.in. do przeprowadzania badań USG jamy brzusznej i naczyń krwionośnych. Sukcesywnie bierze udział w organizowanych w kraju i za granicą zjazdach oraz konferencjach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Gołaszewski

Lek. Paweł Gołaszewski interesuje się nowoczesnym, małoinwazyjnym leczeniem chirurgicznym. Świadczy usługi z zakresu proktologii. Wykonuje takie badania jak rektoskopia i anoskopia. Przeprowadza leczenie hemoroidów za pomocą fal radiowych, skleroterapii oraz gumkowania (metodą Barrona). Ponadto oferuje leczenie szczelin odbytu (zachowawcze, toksyną botulinową i operacyjne), zakrzepów brzeżnych (zachowawcze i zabiegowe) i fałdy andodermy (laseroterapia). Usuwa polipy, brodawki oraz ropnie odbytu. Pomaga pacjentom cierpiącym z powodu przetok okołoodbytnicznych.

Doktor zajmuje się również flebologią. Wykonuje badania USG Doppler żył kończyn dolnych. Żylaki leczy takimi metodami jak RFITT Celon, EVRF czy ClariVein. Przeprowadza miniflebektomię oraz skleroterapię naczyń żylnych i pajączków.
Doktor Gołaszewski konsultuje pacjentów z zakresu chirurgii skóry i tkanki podskórnej. Usuwa znamiona i zmiany skórne (np. brodawki, kaszaki, tłuszczaki, odciski i modzele). W ramach chirurgii jednego dnia przeprowadza operacje ginekomastii. Leczy chirurgicznie przepukliny. Oferuje również świadczenia w ramach chirurgii stanów nagłych (zaopatrywanie ran, urazów kończyn). Diagnozuje i leczy choroby tarczycy, kamicę żółciową oraz nowotwory przewodu pokarmowego. Przeprowadza zabiegi wszycia Esperalu. Kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego.

Doktor interesuje się również chirurgią estetyczną. Przeprowadza zabiegi liposukcji wspomaganej ultradźwiękami VASER. Wykonuje przeszczepy tkanki tłuszczowej.

GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia. - lek. Paweł Gołaszewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Gołaszewski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska